dobrakytara.cz

Allen & Heath ZEDi-10

Oblíbený a akční výrobek Allen & Heath ZEDi-10 od společnosti Allen & Heath pohodlně seženete v naší nabídce za výhodné peníze. Akční cena 6 290 Kč. EAN: 6938122243156
Allen & Heath ZEDi-10
Popis produktu

Analogový mixážní pult s vysoce-kvalitním 4 x 4 USB rozhraním. Perfektní možnost řešící všechny potřeby muzikantů a umělců, kteří chtějí svou práci zaznamenávat. 4 x 4 USB převodník studiové kvality 24-bit / 96 kHz umožňuje jednoduše zaznamenat více-stopové nahrávky přímo z mixpultu to Mac nebo PC. Mixážní pult nabízí nové GSP předzesilovače, vyvinuté z ověřené GS-R24 studiové nahrávací konzole, díky nimž má nadstandardně nízkou hranici šumu a mnoho headroomu, s nádechem analogového charakteru zvuku. Mono kanály na ZEDi-10 obsahují i dvojici kytarových DI vysoce-impedančních vstupů a dále nabízí 4 mic / line vstupy s oddělenými XLR a TRS vstupy, 2 stereo vstupy (TRS), efektovou smyčku, 60 mm hlavní fader s hladkým chodem, LR hlavní výstupy, EQ, flexibilní odposlech, software Cubase LE a Cubase LE app, fantomové napájení + 48V a robustní vestavěný zdroj napájení.
Počet kanálů: 10
Rozhraní: USB
Vestavěné efekty: Ne
Mikrofonní vstup: 4
Možná montáž do racku: Ne
Stereo vstupy: 2
AUX OUT: 2
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ne
Akční a ve slevě produkt Allen & Heath ZEDi-10 máte možnost najít také tady u nás v sekci analogové mixpulty. Vyhledejte si vyjímečné kusy z naší sekce za super peníze!