dobrakytara.cz

Allen & Heath XONE:92 DJ mixpult

Zlevněný produkt Allen & Heath XONE:92 od této skvělé značky Allen & Heath můžete najít tady teď v akci. Aktuálně výhodně za 38 890 Kč. EAN: 6938122227903
Allen & Heath XONE:92 DJ
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
38 890
Popis produktu

Všestranný 6-kanálový analogový mixážní pult proslulý svým pohlcujícím zvukem. Mixpult nabízí 6 duálních stereo vstupů – 4 phono / line, 2 mono / mic nebo stereo smyčka, 2 nezávislé stereo mix výstupy, 2 sběrnicové smyčkové výstupy do externích efektových jednotek, booth output, LFO, EQ a více. Pevná konstrukce a jednoduché rozhraní z něj dělají špičku mezi světovými mixážními pulty. Xone: 92 byl jedním z prvních profesionálních DJ mixážních pultů, který zakomponoval MIDI pro ovládání DJ softwaru nebo externích zařízení a stejně první, který měl zakomponované duální VCF filtry. Stereo efektové smyčky, duální mic / return a špičkový ekvalizér z něj dělají ideální volbu do nejprofesionálnějších zařízení.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Hmotnost: 6 kg
Adaptér součástí: Ano
Varianta: XONE:92 Storm Grey
Počet kanálů: 6 Oblíbený a akční produkt dostanete aktuálně tady na webu ve známé sekci dj mixpulty. Podívejte se na oblíbené produkty z této sekce za akční cenu!