dobrakytara.cz

Allen & Heath XONE:43C DJ mixpult

Vysoce kvalitní produkt Allen & Heath XONE:43C od známého dodavatele Allen & Heath snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Teď za akční cenu 22 390 Kč. EAN: 6938122241626
Allen & Heath XONE:43C
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
22 390
Popis produktu

4 + 1 kanálový DJ mixážní pult s intuitivním uspořádáním funkcí s analogovou kvalitou poslechu. Mixpult nabízí legendární Xone filtr s ovládáním rezonance, 3-pásmový ekvalizér, X: FX efektovou smyčku pro samostatné propojení send-return ke každému kanálu. Xone: 43c obsahuje i 16 kanálovou USB kartu pro integraci do digitálních DJ řešení a plug-and-play připojení prostřednictvím X: LINK do Xone: K pro rozšířené ovládání MIDI. Crossfader s 3 nastaveními křivky a X: FX efektovou smyčku pro propojení s vaší efektovou jednotkou. Crossfader má nastavitelné křivky pro míchání, scratch a může být jednoduše nahrazen speciálním faderem Innofader od Allen & Heath, pro ještě lepší ovládání. Díky své kvalitě a všestrannosti, symetrickým XLR výstupem, nezávislým booth a nahrávacím outputem je Xone: 43c vhodným centrálním komponentem do klubů či audiofilských osobních zvukových aplikací. Mixpult může pracovat i jako 16 kanálové USB rozhraní s převodem 24 bit a 96 kHz.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Hmotnost: 5 kg
Adaptér součástí: Ano Povedený produkt máte možnost nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci dj mixpulty! Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Allen & Heath. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Allen & Heath pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní sortiment. za parádní cenu. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.