dobrakytara.cz

Allen & Heath XONE:23C DJ mixpult

Velmi žádaný produkt Allen & Heath XONE:23C od skvělého výrobce Allen & Heath jde sehnat na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Právě lze objednat jen za 10 790 Kč. EAN: 6938122240445
Allen & Heath XONE:23C DJ
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
10 790
Popis produktu

DJ mixážní pult prémiové kvality s 4-stereo kanálovou 96 kHz / 24 bitů vestavěnou zvukovou kartou. Plug'n'play připojení prostřednictvím X: LINK do Xone: K ovladaču. Xone: 23C obsahuje vylepšenou verzi legendárního Xone filtru s ovládáním rezonance, VCA fadery, 3-pásmovým ekvalizérem, podsvícené přepínače, výběr křivek crossfaderu a jiné. V jádru konzole se nachází VCF systém, který nabízí Low-Pass a High-Pass filtr, kontrolu frekvenčního pásma a ovládání rezonance. Zařízení také obsahuje efektovou smyčku pro doplnění efektových jednotek třetí strany. Xone: 23C obsahuje 2 + 2 stereo kanály s duálním ovládáním hlasitosti pro phono a linkové výstupy, což umožňuje současné zapojení více zdrojů hudby, včetně gramofonů a CD přehrávačů. Zabudovaná zvuková karta navíc umožňuje zpětné přehrávání a záznam z DJ softwaru a tak máte možnosti digitálního dj-ingu na analogové mixážní konzole. Hlavní výstup a mikrofonní vstup jsou symetrické XLR a mixpult nabízí také samostatný výstup pro záznam. Součástí mixpultu je i Mixvibes Cross LE software, který umožní kontrolu nad DVS.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Hmotnost: 3 kg
Adaptér součástí: AnoTento velmi žádaný výrobek Allen & Heath XONE:23C DJ mixpult seženete taky tady u nás zařazený v sekci dj mixpulty. Nyní pořídíte ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online.