dobrakytara.cz

Allen & Heath QU-32 CHROME Digitální mixpult

Povedený výrobek Allen & Heath QU-32 od výrobce s mnohaletou tradicí Allen & Heath lze koupit tady teď právě za výprodejovou cenu! V akci od 93 999 Kč. EAN: 6938122243965
Allen & Heath QU-32 CHROME Digitální
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
93 999
Popis produktu

Digitální mixážní pult QU-32 v provedení Chrome. Mixpult nabízí 38 vstupů, z toho 30 mono mic / line vstupů pro TRS nebo XLR a 3 stereo TRS vstupy. Počet výstupů je 24 (XLR) a 4 stereo skupiny, které se dají přepnout do mix módu a poskytnout tak 28 výstupů. QU-32 nabízí možnosti jako např. 11 mix sběrnic pro monitoring (4 mono a 7 stereo), 4 efektové procesory, 4 přiřazené efektové smyčky, motorické fadery, skupiny pro mute a DCA a funckcie jako Trim, přepínač polarity, HPF, noise gate, oscilátor, 4-pásmový ekvalizér, kompresor, delay a mnoho dalších. Mixpult je rovněž možné využít i jako USB audio interface v (32×32). Kromě toho disponuje iLive FX Library, softwarem Qu-Pad, ovladačem pro DAW MIDI a je kompatibilní s ME Personal Mixing System software. Celé zařízení se ovládá s pomocí 7'' dotykové obrazovky.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ne Ve slevě výrobek máte možnost sehnat snadno na našich stránkách zařazený v kategorii digitální mixpulty! Nyní najdete parádní produkty z této kategorie za příznivou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Allen & Heath. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Allen & Heath má na skladě vysoce kvalitní výrobky. za skutečně výhodné peníze.