dobrakytara.cz

Allen & Heath QU-24 CHROME Digitální mixpult

Designový kus Allen & Heath QU-24 s pečetí kvality od značky Allen & Heath snadno můžete sehnat aktuálně na webu v bezva akci. Akční ceny od 75 199 Kč. EAN: 6938122243866
Allen & Heath QU-24 CHROME
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
75 199
Popis produktu

Digitální mixážní pult QU-24 v provedení Chrome. Mixpult nabízí 30 vstupů, z toho 24 mono mic / line vstupů pro TRS nebo XLR a 3 stereo TRS vstupy. Počet výstupů je 20 (XLR) a 2 stereo skupiny, které se dají přepnout do mix módu a poskytnout tak 24 výstupů. QU-24 nabízí možnosti jako např. 9 mix sběrnic pro monitoring (4 mono a 5 stereo), 4 efektové procesory, 4 přiřazené efektové smyčky, motorické fadery, skupiny pro mute a DCA a funckcie jako Trim, přepínač polarity, HPF, noise gate, oscilátor, 4-pásmový ekvalizér, kompresor, delay a mnoho dalších. Mixpult je rovněž možné využít i jako USB audio interface (32×30). Kromě toho disponuje iLive FX Library, softwarem Qu-Pad, ovladačem pro DAW MIDI a je kompatibilní s ME Personal Mixing System software. Celé zařízení se ovládá s pomocí LCD dotykové obrazovky s rozlišením 800×480.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ne
Hodně prodávaný výrobek Allen & Heath QU-24 CHROME Digitální je k dispozici jednoduše tady na webu zařazený v sekci digitální mixpulty! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této populární sekce za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Allen & Heath vás a vaše blízké obohatí o top výrobky.! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Allen & Heath. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.