dobrakytara.cz

Allen & Heath LEDLAMP L Lampa pro mixážní pulty

Tento vynikající produkt Allen & Heath LEDLAMP L Lampa od dodavatele kvalitních produktů Allen & Heath k dostání u nás za nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 1 488 Kč. EAN: 6938122225954
Allen & Heath LEDLAMP
Popis produktu

Profesionální lampa pro zvukaře a DJe umístěna na husím krku. Díky 46 cm dlouhému husímu krku se tato led lampa přizpůsobí opravdu jakýmkoliv podmínkám. Kromě toho silné LED zářivky produkují světlo v úhlu až 40 stupňů a poskytují tak dokonalý přehled o velké ploše mixážního pultu. Lampa je vybavena funkcí ztmavování a neprodukuje žádné teplo. Allen & Heath Ledlamp je napájena ze 4 pinového XLR konektoru v 90° uhlu, nebo 12V adaptéru, který není součástí balení. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne
Tento nejprodávanější produkt Allen & Heath LEDLAMP L máte možnost nakoupit aktuálně tu na našem webu umístěný v sekci lampy pro mixážní pulty! Pořiďte si zlevněné zboží z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Allen & Heath. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.