dobrakytara.cz

Allen & Heath iLive T M-DANTE-A

Unikátní produkt Allen & Heath iLive T od značky s dlouholetou historií Allen & Heath snadno můžete pořídit tady a teď právě extra se slevou. Právě teď jen za 29 890 Kč. EAN: 6938122235793
Allen & Heath iLive T
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
29 890
Popis produktu

Rozšiřující síťová karta pro iLive, dLive a GLD pro integraci s jinými systémy, která umožní digitální rozdělování mikrofonů, více-stopové nahrávání a expanzi. Karta se připojuje CAT5 kabelem a standardními síťovými komponentami. M-DANTE přenáší současně několik proudů zvuku s minimální odezvou. Dante Virtual Soundkard software od společnosti Audino Vám umožní připojit až 64 kanálů zvuku obousměrně přímo do PC nebo Mac přes ethernetový vstup.
Země původu: Velká BritánieKvalitní produkt můžete nakoupit jednoduše tu na stránkách umístěný v sekci rozšiřující moduly pro mixpulty. Nyní můžete najít ostatní výrobky z této populární rubriky v akci. Významná značka Allen & Heath má na skladě vysoce kvalitní zboží. za akční ceny. Však to vidíte sami! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce další vybrané produkty značky Allen & Heath. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.