dobrakytara.cz

Allen & Heath AR84 Stagebox

Zcela unikátní produkt Allen & Heath AR84 od oblíbené značky Allen & Heath můžete koupit momentálně pořád výhodně. Nabídky již od 22 099 Kč. EAN: 6938122241947
Allen & Heath AR84
Ověřit dostupnost
Značka: Allen & Heath
22 099
Popis produktu

Expanzní audio rack s 8 XLR vstupy a 4 XLR výstupy určený k připojení k mixážním pultem GLD. Do GLD systému je možnost současně zapojit až dva AR84 expandery – připojením do AR2412 a / nebo přímo do mixážního pultu GLD-80. Zařízení se připojuje pomocí Cat5 kabelu prostřednictvím Allen & Heath chráněného dSNAKE protokolu. To umožňuje, aby byl audio rack umístěn do 120 m od mixážního pultu (GLD-80 nebo GLD-112). dSNAKE poskytuje kontrolu nad vzdáleným předzesilovačem a všechny mikrofonní předzesilovače mají možnost ukládání a nahrání nastavení. Černé modely mají možnost uzamčení XLR.
Země původu: Velká Británie
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ne Hodně oblíbený produkt jde koupit bez obtíží tady na stránkách v kategorii mixážní pulty! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Allen & Heath. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Allen & Heath pro vás připravuje kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodné ceny.