dobrakytara.cz

AKG WMS40 Mini Instrumental US45C: 662.3MHz

Tento diskontní produkt AKG WMS40 Mini Instrumental US45C: od oblíbené značky se zárukou kvality AKG můžete sehnat u nás nyní výhodně. Výhodně za super cenu 2 790 Kč. EAN: 0885038031710
AKG WMS40 Mini Instrumental US45C:
Ověřit dostupnost
Značka: AKG
2 790
Popis produktu

Kapesní bezdrátový systém ze série WMS40, který je skutečným „plug'n'play“ bezdrátovým řešením a poskytuje křišťálově čistý zvuk. Je připraven k použití během jedné sekundy a operuje na frekvenci 662,300 MHz, poskytujíc optimální řešení pro malé pódia, kluby, menší bohoslužby, hotely a posilovny. Systém zahrnuje stacionární přijímač SR40 Mini, kapesní vysílač PT40 Mini a nástrojový kabel MKG L s mini XLR a 6,3 mm konektorem. Přijímač je vybaven třemi stavovými LEDkami indikujícími stav zapnutí/vypnutí, intenzitu přijatého signálu (RF OK) a zvukové oříznutí (AF CLIP). Poskytuje ovladač hlasitosti a bezhlučný vypínač pro ochranu připojených reproduktorů, stejně jako jeden vyvážený výstup přes 6,3mm konektor. Dodávaný napájecí zdroj se spínacím režimem pracuje na libovolném střídavém napětí od 110 do 240VAC a je vybaven adaptéry pro použití v EU, Velké Británii a Spojených státech. Kapesní vysílač je vybaven profesionálním mini XLR audio konektorem, který umožňuje propojení s různými kytarami, baskytara, nástrojovými snímači či headsety. Nabízí také ovladač zesílení pro přesné nastavení hlasitosti vstupního signálu a nehlučný vypínač on/off/mute zvuku. Skvělou funkcí vysílače je mimořádně dlouhá životnost baterie, zaručující až 30 hodin operačního času při použití jedné AA baterie.
Země původu: Čína
Frekvenční rozsah: 40 Hz – 20 kHz
Možná montáž do racku: Ne
Systém: UHF
Frekvenční pásmo: 662,3 MHz
Externí anténa: Ne
Vysílač/mikrofon: PT40 + MKG L cable
Frekvence: US45C: 662.3MHz
Přijímač: SR40 mini
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Kabel
Balení obsahuje: Přijímač
Balení obsahuje: Vysílač
Tento akční a ve slevě produkt můžete dostat již dnes tady na našich stránkách umístěný v rubrice bezdrátové systémy! Nyní můžete najít nové kousky z naší sekce za nejlepší ceny! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více skvělých produktů od značky AKG. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce AKG nabízí top zboží.!