dobrakytara.cz

ADAM Audio Sub 7 Pro

Tento kvalitní a žádaný produkt ADAM Audio Sub 7 od našeho výrobce ADAM Audio jde nakoupit již dnes za skvělou cenu. Výhodně za super cenu 11 190 Kč. EAN: 4260110470018
ADAM Audio Sub 7
Ověřit dostupnost
Značka: ADAM Audio
11 190
Popis produktu

Sub 7 byl navržen pro doplnění řady A, konkrétně modelů A5 a A7, především v menších studiích.Subwoofery ADAM audio míří k jedinému cíli: nejlepší možná věrnost reprodukce hudby. U subwooferů to znamená kombinace výkonu a přesnosti a zároveň potlačení nutnosti vysoké hlasitosti na úkor přesnosti. Jejich úkolem je především doplnění nízkých frekvencí pro studiové monitory ADAM audio.Přední panel je osazen dvěma motorizovanými potenciometry, které slouží k nastavení vstupní úrovně hlasitosti a k nastavení dělící frekvence. Potenciometry mohou být ovládány také bezdrátově, což usnadňuje optimalizaci reprodukce z ideální poslechové pozice.Záruka: 2 roky + 3 roky po registraci v zákaznické zóně MyADAMPluginy zdarma: V uživatelské oblasti MyADAM najdete přizpůsobený kód voucheru na aktuální plugin v sekcí: FREE PLUGINS, kde najdete i podrobné pokyny na jeho uplatnění. Pluginy můžete použít s téměř každou digitální pracovní stanicí, jako je Ableton a Pro Tools.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Repro: 1x 7 “
Maximální akustický tlak (SPL): 107 dB
Výškový reproduktor: Ne
Basový reproduktor: 7″
Výkon (Watt): 210.0
Maximální akustický tlak – SPL (dB): 107.0
Basový reflexní port: Ano
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Foot Switch
Ovládání: Phase Switch
Ovládání: Satelite Filter
Ovládání: Frequency
Dělící frekvence: 50 Hz – 150 Hz
Hloubka (cm): 28.0
Frekvenční rozsah: 32 Hz – 150 Hz
Výška (cm): 37.1
Vstupy: Balanced XLR Female
Vstupy: Unbalanced RCA
Koncový zesilovač pro basový reproduktor: Class-D
Typ LF reproduktoru: Woofer With Paper Diaphragm
Výstupy: Balanced XLR Male
Výstupy: Unbalanced RCA
Balení obsahuje: Manuál
Výkon RMS: 140W
Výkon: 210W
Typ: Aktivní subwoofer
Hmotnost netto (kg): 8.0
Šířka (cm): 20.0
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Tento diskontní produkt můžete dostat rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice studiové subwoofery! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka ADAM Audio dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment.! A to je teprve začátek. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele ADAM Audio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.