dobrakytara.cz

ADAM Audio S5V

Povedený výrobek ADAM Audio S5V pocházející od značky ADAM Audio můžete pořídit aktuálně na webu trvale výhodně! Ceny již od 239 990 Kč. EAN: 4260113132746
ADAM Audio S5V
Ověřit dostupnost
Značka: ADAM Audio
239 990
Popis produktu

Nový studiový main monitor ADAM Audio S5V přináší veškerý neředěný výkon, přesnost a čistotu očekávatelnou u referenčního reproboxu této velikosti. Je navržený pro velká a střední postprodukční, televizní, rozhlasová a nahrávací studia.Měniče byli pro řadu S nově navrženy. Model S5V je osazen 12‘‘ reproduktorem s novou, lehkou, ale tuhou membránou s plástvovou strukturou, vysoce efektivním a lineárním magnetickým obvodem s vlastním chlazením, lineárním systémem zavěšení a tlumení membrány s nízkými ztrátami, vzduchem chlazenou cívkou a novým košem. Další ze zásadních inovací je 4‘‘ středový reproduktor s unikátní hybridní konstrukcí, který zajišťuje důležité středové pásmo s extrémní přesností a vysokým rozlišením.Výškový reproduktor S-ART je nejnovější variantou proslulé akcelerované páskové konstrukce firmy ADAM Audio a vyrábí se s mnohem menšími produkčními tolerancemi a zachycuje dechberoucí detaily ve vyšším frekvenčním pásmu. Reproduktor je navázán na nový zvukovod vyfrézovaný z masivního hliníku, který vylepšuje směrovost, účinnost, lokalizaci a rozšiřuje optimální poslechovou zónu pro simultánní práci většího počtu lidí ve velkých postprodukčních místnostech. Modely S5 mají na účelově vyvinutém frézovaném zvukovodu umístěné i středotónové reproduktory.Nově vyvinuté DSP s vysokým výpočetním výkonem staví na nejnovější generaci signálových procesorů SHARC a slouží jako dokonale odladěný crossover zajišťující vynikající kmitočtový průběh, vysoký dynamický rozsah a detailní rozlišení studiového monitoru, EQ pro optimalizaci poslechu v konkrétní místnosti, digitální konektivitu a potenciál pro budoucí možnosti rozšíření.Reprobox obsahuje 3 oddělené zesilovače: 1x 700 W Class D pro basové reproduktory, 300 W Class D pro středový reproduktor a 100 W Class D pro S-ART tweeter.Pokročilé technologie, štědrý headroom a obrovský dynamický rozsah nejlépe definují nový vertikální main monitor společnosti ADAM Audio S5V, který splňuje standardy těch nejdůkladnějších profesionálů.Záruka: 2 roky + 3 roky po registraci v zákaznické zóně MyADAMPluginy zdarma: V uživatelské oblasti MyADAM najdete přizpůsobený kód voucheru na aktuální plugin v sekcí: FREE PLUGINS, kde najdete i podrobné pokyny na jeho uplatnění. Pluginy můžete použít s téměř každou digitální pracovní stanicí, jako je Ableton a Pro Tools.
Barva: Černá
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Repro: 1x 12 “
Repro: 1x 4″
Maximální akustický tlak (SPL): 128 dB
Středový reproduktor: 4″
Výškový reproduktor: 2″
Typ: 3-pásmová
Basový reproduktor: 12″
Výkon: 1100 W
Výkon (Watt): 1100.0
Maximální akustický tlak – SPL (dB): 128.0
Basový reflexní port: Ano
Ovládání: Input Sensitivity
Ovládání: EQ
Ovládání: High
Ovládání: Low
Ovládání: Preset Memory
Země původu: Německo
Dělící frekvence (kHz): 3.0
Hloubka (cm): 52.0
EQ: Ano
Frekvenční rozsah: 25 Hz – 50 kHz
Výška (cm): 69.8
: 100W
Typ HF reproduktoru: S-ART
Vstupy: XLR
Vstupy: XLR (AES/EBU)
Koncový zesilovač pro basový reproduktor: 700W
Výstupy: XLR (AES/EBU)
Balení obsahuje: Manuál
Hmotnost netto (kg): 52.0
Šířka (cm): 39.0
Typ LF reproduktoru: Hexacone
Konfigurace zesílení: Tri-amp
Počet v balení (ks): 1
Balení obsahuje: Power Cord Vynikající kousek ADAM Audio S5V získáte pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii 3-pásmové aktivní studiové monitory. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kousky od značky ADAM Audio. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka ADAM Audio poskytuje top výrobky..