dobrakytara.cz

ADAM Audio S3H

Levný výrobek ADAM Audio S3H od známého předního výrobce ADAM Audio pohodlně získáte tady teď právě téměř zdarma! Aktuálně za 84 490 Kč. EAN: 4260113132715
ADAM Audio S3H
Ověřit dostupnost
Značka: ADAM Audio
84 490
Popis produktu

Aktivní třípásmový Midfield monitor s ohromujícím výkonem 1350 W. Každý ze dvou 7'' reproduktorů je napájen nezávisle vlastním 500 W digitálním zesilovačem. Středový 4'' DCH reproduktor s hybridním designem, kombinujícím kupoli a kužel je také napájen vlastním 300 W zesilovačem D-Class a pracuje v pásmu 250-3000 Hz. Vylepšený tweeter S-ART se ručně vyrábí přímo v berlínské továrně ADAM Audio a ve spolupráci s nově vyvinutým vlnovodem HPS spolehlivě a přesně reprodukuje vysoké frekvence až do 50 kHz. O optimální lineární odezvu se stará integrovaný DSP, který řídí dělící frekvenci monitoru napříč celým spektrem. Výsledkem je krystalicky čistý a konzistentní přednes v celém spektru s precizním podáním prostoru a vynikajícím dynamickým rozsahem při jakékoliv hlasitosti. Vstupní sekce sestává z analogového symetrického XLR vstupu, digitálního AES3 vstupu a výstupu a nechybí ani USB vstup pro softwarovou aktualizaci, resp. řízení monitoru pomocí editoru v počítači. Adam S3H má rozměry 280 x 585 x 380 mm a váží 26,6 kg. Uvedená cena platí pro jeden kus.Záruka: 2 roky + 3 roky po registraci v zákaznické zóně MyADAM​​​​​Pluginy zdarma: V uživatelské oblasti MyADAM najdete přizpůsobený kód voucheru na aktuální plugin v sekcí: FREE PLUGINS, kde najdete i podrobné pokyny na jeho uplatnění. Pluginy můžete použít s téměř každou digitální pracovní stanicí, jako je Ableton a Pro Tools.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Maximální akustický tlak (SPL): 126 dB
Adaptér součástí: Ano
Repro: 2x 7 “
Typ: 3-pásmová
USB: Ano
Středový reproduktor: 4″
Basový reproduktor: 7″
Výkon: 850 W
Výkon (Watt): 850.0
Maximální akustický tlak – SPL (dB): 126.0
Basový reflexní port: Ano
Ovládání: Input Sensitivity
Ovládání: High Shelf EQ
Ovládání: Low Shelf EQ
Ovládání: Parametric EQs
Ovládání: Preset Memories
Ovládání: Delay
Dělící frekvence (kHz): 3.0
Hloubka (cm): 38.0
EQ: Ano
Frekvenční rozsah: 30 Hz – 50 kHz
Výška (cm): 28.0
Výškový reproduktor: 2″
: 50W
Typ HF reproduktoru: S-ART tweeter
Vstupy: XLR
Vstupy: XLR(AES/EBU)
Vstupy: USB
Koncový zesilovač pro basový reproduktor: 500W
Typ LF reproduktoru: Hexacone
Výstupy: XLR(AES/EBU)
Balení obsahuje: Manuál
Počet v balení (ks): 1
Konfigurace zesílení: Quad-amp
Hmotnost netto (kg): 26.6
Šířka (cm): 58.5
Typ středového reproduktoru: Carbon-composite
Koncový zesilovač pro středový reproduktor: 300W
Dělící frekvence: 250 Hz
Dělící frekvence: 3 kHz
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Tento diskontní produkt ADAM Audio S3H je dostupný právě nyní tu na našich stránkách v populární sekci 3-pásmové aktivní studiové monitory. Pořiďte si parádní zboží ve zmiňované sekci za super peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce ADAM Audio dodává top sortiment.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není vše, náš sortiment je široký! U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele ADAM Audio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.