dobrakytara.cz

ADAM Audio S2V

Povedený kus ADAM Audio S2V od společnosti se zárukou kvality ADAM Audio můžete dostat zde za super cenu! Nabídka od 47 490 Kč. EAN: 4260113133200
ADAM Audio S2V
Ověřit dostupnost
Značka: ADAM Audio
47 490
Popis produktu

ADAM Audio S2V je klasický dvoupásmový neafield monitor navržený pro malá a střední studia a kontrolní místnosti.Nový basový reproduktor navržený zcela od základu pro novou řadu S pokrývá frekvence v rozpětí od 35 Hz až po 3 kHz. Vyznačuje se silným a konkrétním přednesem nízkých frekvencí, které jsou zbaveny rušivého zkreslení a vyznačují se širokým dynamických rozsahem. Na přední straně reproboxu zaujme nově vyvinutý výškový reproduktor S-ART, ručně vyráběný v továrně ADAM Audio v Berlíně. Je usazený ve zcela novém zvukovodu HPS waveguide, jehož těžká a robustní konstrukce minimalizuje nežádoucí vibrace a zvukové zabarvení.Kompaktní rozměry reproboxu S2V skrývají jeho ohromnou sílu. O napájení basového reproduktoru se stará digitální 300 W Class D zesilovač, výškový reproduktor 50 W Class napájí A/B zesilovač. Dohromady mluvíme o akustickém tlaku 120 dB SPL (v páru).Na míru střižené DSP optimalizuje dělící frekvenci a vytváří lineární odezvu napříč celým frekvenčním rozsahem. Současně umožňuje uživatelská nastavení ekvalizéru a prostorovou konfiguraci. DSP modul má na starosti také ochranu výškového reproduktoru pomocí limiteru, processing digitálních vstupů AES3, současně jsou plánovány také rozsáhlé možnosti rozšiřitelnosti. Dále zde můžeme najít USB port, který slouží pro softwarové updaty a pro ovládání DSP pomocí příslušného počítačového editoru.Dechberoucí přesnost frekvenčního rozsahu a vyrovnaná charakteristika definují neobvyklé vlastnosti tohoto špičkového studiového monitoru, který je ideální volbou prop náročné profesionály.Záruka: 2 roky + 3 roky po registraci v zákaznické zóně MyADAMPluginy zdarma: V uživatelské oblasti MyADAM najdete přizpůsobený kód voucheru na aktuální plugin v sekcí: FREE PLUGINS, kde najdete i podrobné pokyny na jeho uplatnění. Pluginy můžete použít s téměř každou digitální pracovní stanicí, jako je Ableton a Pro Tools.
Barva: Černá
Napájení: 240V
Frekvenční rozsah: 35 Hz – 50 kHz
Maximální akustický tlak (SPL): 120 dB
Adaptér součástí: Ano
Repro: 1x 7 “
Typ: 2-pásmová
USB: Ano
Basový reproduktor: 7″
Výkon: 350 W
Výkon (Watt): 350.0
Maximální akustický tlak – SPL (dB): 120.0
Basový reflexní port: Ano
Ovládání: Input Sensitivity
Ovládání: EQ
Ovládání: High
Ovládání: Low
Ovládání: Preset Memory
Země původu: Německo
Dělící frekvence (kHz): 3.0
Hloubka (cm): 33.8
EQ: Ano
Výška (cm): 34.6
Výškový reproduktor: 2″
: 50W
Typ HF reproduktoru: S-ART
Vstupy: XLR
Koncový zesilovač pro basový reproduktor: 300W
Výstupy: XLR
Balení obsahuje: Manuál
Hmotnost netto (kg): 11.0
Šířka (cm): 22.2
Typ LF reproduktoru: Hexacone
Konfigurace zesílení: Bi-amp
Varianta: S2V
Počet v balení (ks): 1
Balení obsahuje: Power Cord
Velmi prodávaný kousek ADAM Audio S2V lze koupit právě nyní tu na našem webu v sekci 2-pásmové aktivní studiové monitory! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka ADAM Audio dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment.! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další zboží značky ADAM Audio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.